Klima Satışı

Sıfır Klima / 2.EL Klima olarak iki şekilde müşterilerimize klima satışı sunmaktayız.
Sıfır klima satışlarımızda üretici firmanın garantisi kapsamı altındadır.Montajları tarafımızdan yapılarak Markaya ait olan garanti güvencesi onaylanarak klimalarınız garanti kapsamına alınmaktadır.

2.EL klimalarda ise parçası ve donanımı tarafımızdan kontrol edilen cihazın Büyükçekmece Klima Servisi olarak Yapılan tüm işçilik ve değişen parçalar 2 yıl ve garantimiz altındadır.

Klima satışlarımız hakkında lütfen iletişime geçiniz.Her türlü klima marka model satışı için 0537 205 31 95 Klima Acil Servis Hattı’nı arayarak Yardım ekibimizden 7/24 destek alabilirsiniz.

Büyükçekmece Klima Satış

Klima Markaları

Büyükçekmece Klima Servisi olarak hizmet verdiğimiz klima markaları; Airfel, Airwell, Alarko, Arçelik, Akai, Altus, Amana, Beko, Baymak, Bosch, Cartel, Daikin, Diamond Electric, Dolcevita, Demirdöküm, Electra, Electrolux, Falke, Ferroli, Fuji Electric, Fujitsu, General Electric, Glanz, Goodman Hicon, High Life (Isısan), Haier, Lambert, LG, Kelon, McQuay, Midea, Mitsubishi (Electric), Mitsubishi Heavy, Oreon, Orcool, Profilo, Panasonic, Plushicon, Rubenis, Regal, Samsung, Samui, Siesta Comfort, Splendid, Sanyo, Sharp, Siemens, Sigma, Sunny, Unionaire, Toshiba, Vestel, Vaillant, Zen, Zibro.
Uzman Kadromuz ile haftanın, 7 günü Büyükçekmece ve tüm istanbul geneline kesintisiz klima bakım, montaj, arıza servisi olarak hizmet vermekteyiz. Büyükçekmece Klima Servisi olarak Yapılan tüm işçilik ve değişen parçalar 2 yıl ve garantimiz altındadır.